Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Color: Brick Lane | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: SR56.00
Original Price: SR60.00
one-size
This 28-color palette features assorted jewel and neutral tones including warm and smoky browns, bold chrome greens and blues, velvety mattes, and sparkling metallic shades. Made from high-quality, skin-loving ingredients that are long-lasting without smudging or creasing, this palette is perfect for every-day use! You’ll love how this multi-dimensional palette gives you endless options to play with your looks.
| Ingredients | Alcohol-Free, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Brick Lane |
| Finish | Matte |
| Type | Palette |
| Height | 11.5 cm |
| Length | 20.8 cm |
| Net Weight | 28 g |
| Width | 1.7 cm |
| SKU | sbbeauty03200611202 |
Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Color: Brick Lane | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: c***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Color: Ecstasy | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: K***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Color: Brick Lane | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Has a good variety of shades to create many different looks. Really satisfied.
Color: Brick Lane | Size: one-size | 1 photo(s)