Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's very beautiful and good quality so cute
Color: Blue
Price: SR274.31
Original Price: SR282.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Green |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251031455924627519 |
Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's very beautiful and good quality so cute
Color: Blue
Author: B***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality I love it
Color: Black
Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice packaging and works very well. Would have loved it if you get a cover with for protection. So far I love it.
Color: Black
Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: why no adaptor charger
Color: Green | 3 photo(s)