Author: g***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute and adorable!
Color: Multicolor
Price: $3.20
Original Price: $4.50
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Multicolor |
| Style | Cartoon |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| Height | 0.4 in |
| Length | 3.7 in |
| Width | 2.4 in |
| SKU | sb2404183926766635 |
Author: g***o
Date:
Review: Very cute and adorable!
Color: Multicolor
Author: B***)
Date:
Review: Love this for school cuz we not allowed to use our phones. Super useful!
Color: Multicolor
Author: A***n
Date:
Review: Very cutesy and bigger than expected
Color: Multicolor
Author: a***s
Date:
Review: this is such cute mirrors
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.